Strona główna  ::  Oferta  ::  Teczki

Teczki


Oprócz całej gamy artykułów biurowych, produkowanych przez naszą firmę, jeden z flagowych produktów stanowią teczki. Ponieważ różni są nasi klienci i różne są ich potrzeby, staramy się na tej płaszczyŸnie dostarczać rozwiązania najbardziej dostosowane do ich potrzeb.

Nasze teczki to przede wszystkim połączenie funkcjonalnoœci oraz wysokiej jakoœci wykonania, stanowiące idealne rozwiązanie zarówno do przedsiębiorców, aktywnie uczestniczących w spotkaniach biznesowych jak również dla osób prywatnych, pragnących w łatwy sposób zorganizować najważniejsze dokumenty. Oferta naszych teczek, to doskonałe i sprawdzone rozwiązanie również podczas różnego rodzaju wykładów.

Praca w domu

Bardzo często zdarza się, że częœci obowiązków zawodowych nie udaje nam się skończyć w godzinach pracy. Zaległoœci najczęœciej nadrabiamy w domu. Teczki KM-PLASTIK pozwolą Ci w odpowiedni sposób zorganizować dokumenty oraz w bezpiecznie je przechowywać.

Design

Szeroki wachlarz wzorów, kolorów oraz materiałów pozwala naszym klientom dobierać teczki idealnie pasujące do charakteru ich firmy oraz indywidualnych potrzeb. Na wszystkie teczki znajdujące się w naszej ofercie możemy nanieœć logo Państwa firmy.

Produkujemy teczki ze skóry, a także tworzyw sztucznych i materiałów skóropodobnych.Teczka Delta

Teczka Delta TD4/TD5

Model dostępny w formacie A4 lub A5. Posiada miejsce na wizytówki, długopis oraz sporo miejsca na papier do notatek i dokumenty. Produkt idealnie nadaje się jako podręczny organizer przedsiębiorcy oraz studenta.

Teczka omega

Teczka Omega OM4/OM5

Model dostępny w formacie A4 lub A5. Najwyższa funkcjonalnoœć oraz prostota wykonania. Wspaniałe rozwiązanie dla osób będących w ciągłym ruchu.

Teczka clip C4/C5

Teczka clip C4/C5

Model dostępny w formacie A4 lub A5. Prosty model teczki wyposażony w klim przytrzymujący dokumenty oraz kieszonkę na wizytówki. Rozwiązanie œwietnie nadające się na większoœć spotkań biznesowych.Drukujdrukuj   Wsteczwstecz   w góręw górę
O FIRMIE | OFERTA | ZAPYTANIE OFERTOWE | MATERIAŁY | KONTAKT