Strona główna  ::  Oferta  :: Wizytowniki

Wizytowniki


Wizytowniki to wspaniały sposób na przechowywanie gromadzonych wizytówek. Stanowią one jeden z głównych elementów naszej oferty. Produkowane przez nas wizytowniki, w zależności od wymagań klienta, wykonane mogą być z różnego rodzaju materiałów.

Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas wizytowniki cechowały się wysoką estetyką wykonania, stanowiąc doskonały element codziennego użytku.

Wizytówki od lat są nierozłącznym elementem działalności przedsiębiorców. Już na przestrzeni kilkuletniej działalności jesteśmy w stanie zgromadzić w ten sposób bardzo sporo danych kontaktowych, których możemy potrzebować w przyszłości. Doskonałym sposobem na przechowywanie oraz odpowiednią organizację gromadzonych wizytówek są wizytowniki, które stanowią jeden z głównych elementów naszej oferty.

Wizytowniki KM-PLASTIK cechuje przede wszystkim bardzo duża dowolność formy. Realizując nowe zamówienie na wizytowniki, szczegółowo doprecyzowujemy z klientem wszelkie szczegóły związane ze wzorem i kolorem. Ponadto produkowane przez nas wizytowniki, w zależności od wymagań klienta, wykonane mogą być z różnego rodzaju materiałów.

Nasze wizytowniki, w zależności od rodzaju zastosowanego przy produkcji materiału, ukierunkowane mogą być zarówno na rozwiązania niskobudżetowe jak również bardziej luksusowe pełniące nie tylko rolę użytkową, ale również element wizerunkowy firmy.

Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas wizytowniki cechowały się wysoką estetyką wykonania, stanowiąc doskonały element codziennego użytku. Na każdym modelu wizytownika, może zostać naniesione logo Państwa firmy.Wizytowniki W 24

Wizytowniki na 24 wizytówki

Produkt posiada koszulki foliowe umieszczone we wnętrzu w sposób stały. Niewielkie rozmiary sprawiają, że tego typu wizytowniki idealnie sprawdzają się jako atrybut podręczny.

Wizytowniki W 72

Wizytowniki na 72 wizytówki

Produkt nieco większych gabarytów, pozwalający pomieścić większą ilość wizytowników. Folie we wnętrzu umieszczone są w sposób stały. Wizytowniki te są świetnym uzupełnieniem teczki biznesowej.

Wizytowniki

Wizytowniki na 96 wizytówek

Twoja podręczna baza danych. Wykorzystując ten model, stawiacie Państwo na sporą liczbę danych kontaktowych spiętą w niewielkich rozmiarach.

Wizytowniki

Wizytowniki na 200 wizytówek

Dane kontaktowe oraz notatki, spięte w jednym wizytowniku. Model ten posiada mechanizm pierścieniowy, umożliwiający dołożenie zarówno foli jak również kartek, do sporządzania luźnych notatek.Drukujdrukuj   Wsteczwstecz   w grw gr
O FIRMIE | OFERTA | ZAPYTANIE OFERTOWE | MATERIAY | KONTAKT