Strona główna  ::  Oferta  :: Wizytowniki

Wizytowniki


Wizytowniki to wspaniały sposób na przechowywanie gromadzonych wizytówek. Stanowi± one jeden z głównych elementów naszej oferty. Produkowane przez nas wizytowniki, w zależno¶ci od wymagań klienta, wykonane mog± być z różnego rodzaju materiałów.

Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas wizytowniki cechowały się wysok± estetyk± wykonania, stanowi±c doskonały element codziennego użytku.

Wizytówki od lat s± nierozł±cznym elementem działalności przedsiębiorców. Już na przestrzeni kilkuletniej działalności jesteśmy w stanie zgromadzić w ten sposób bardzo sporo danych kontaktowych, których możemy potrzebować w przyszłości. Doskonałym sposobem na przechowywanie oraz odpowiedni± organizację gromadzonych wizytówek s± wizytowniki, które stanowi± jeden z głównych elementów naszej oferty.

Wizytowniki KM-PLASTIK cechuje przede wszystkim bardzo duża dowolność formy. Realizuj±c nowe zamówienie na wizytowniki, szczegółowo doprecyzowujemy z klientem wszelkie szczegóły zwi±zane ze wzorem i kolorem. Ponadto produkowane przez nas wizytowniki, w zależności od wymagań klienta, wykonane mog± być z różnego rodzaju materiałów.

Nasze wizytowniki, w zależności od rodzaju zastosowanego przy produkcji materiału, ukierunkowane mog± być zarówno na rozwi±zania niskobudżetowe jak również bardziej luksusowe pełni±ce nie tylko rolę użytkow±, ale również element wizerunkowy firmy.

Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas wizytowniki cechowały się wysok± estetyk± wykonania, stanowi±c doskonały element codziennego użytku. Na każdym modelu wizytownika, może zostać naniesione logo Państwa firmy.Wizytowniki W 24

Wizytowniki na 24 wizytówki

Produkt posiada koszulki foliowe umieszczone we wnętrzu w sposób stały. Niewielkie rozmiary sprawiaj±, że tego typu wizytowniki idealnie sprawdzaj± się jako atrybut podręczny.

Wizytowniki W 72

Wizytowniki na 72 wizytówki

Produkt nieco większych gabarytów, pozwalaj±cy pomieścić większ± ilość wizytowników. Folie we wnętrzu umieszczone s± w sposób stały. Wizytowniki te s± świetnym uzupełnieniem teczki biznesowej.

Wizytowniki

Wizytowniki na 96 wizytówek

Twoja podręczna baza danych. Wykorzystuj±c ten model, stawiacie Państwo na spor± liczbę danych kontaktowych spięt± w niewielkich rozmiarach.

Wizytowniki

Wizytowniki na 200 wizytówek

Dane kontaktowe oraz notatki, spięte w jednym wizytowniku. Model ten posiada mechanizm pierścieniowy, umożliwiaj±cy dołożenie zarówno foli jak również kartek, do sporz±dzania luźnych notatek.Drukujdrukuj   Wsteczwstecz   w góręw górę
O FIRMIE | OFERTA | ZAPYTANIE OFERTOWE | MATERIAŁY | KONTAKT